Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

, ,

Aleš Zbořil pokřtil nový charitativní kalendář ParaCENTRA Fenix

ales zboril krest kalendare 2024 84215176
Publikováno:
30. 11. 2023

Kolekce dvanácti inspirativních fotografií s názvem „Odvaha vytrvat“. To je zbrusu nový kalendář ParaCENTRA Fenix, který jsme v úterý 28. listopadu pokřtili na Moravském náměstí v Brně. Již v průběhu dne jsme pomáhali rozlévat punč ve stánku Nadačního fondu Emil, který podporuje mimo jiné i naši bezbariérovou posilovnu. Vrcholem dne byl pak v patnáct hodin samotný křest za účasti autora fotografií Petra Jonáka s rodinou a náměstka primátorky města Brna Jaroslava Suchého. Kmotrem kalendáře se stal moderátor a patron naší organizace Aleš Zbořil.

Inspirativní kalendář na podporu lidí po poškození míchy objednávejte na roztacime.cz. Budete jej také moci zakoupit v našem adventním stánku na náměstí Svobody v Brně od 10. do 16. prosince.

Dlouholetý klient Fenixu Petr Jonák nafotil kalendář v průběhu uplynulého roku za pomoci svých přátel vozíčkářů, kteří nám na dvanácti inspirativních fotografiích dovolují nahlédnout na jejich odvahu a vytrvání v každodenním životě po úrazu či nemoci míchy. „Charitativní kalendář jsem nafotil pro podporu a propagaci ParaCENTRA Fenix. Organizace, díky které mohu trávit aktivní čas se svou rodinou bez překážek,“ říká Petr.

Ještě jednou děkujeme všem přítomným na křestu kalendáře, jehož úlohou je inspirovat a pomáhat. Děkujeme společnosti TE Connectivity, která umožnila jeho vytisknutí.