Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

,

BIKEDOO: Novinka na výlety terénem i přepravu ve městě

Publikováno:
23. 5. 2018
fenix czechmade banner b3bea5bb

Jako srdcový projekt dvou kamarádů přichází na svět zařízení BIKEDOO, které přináší nový rozměr životu na vozíku. Jedná se o pohledovou konstrukci s výkonným elektromotorem, která se připevní k vlastnímu vozíku a promění jej tak ve sportovní tříkolku. Díky tomu BIKEDOO dodá pohon na výlety do přírody, přepravu ve městě i projížďky s přáteli a rodinou. Navíc se dá rychle složit pro snazší uskladnění doma nebo přepravu autem.

Užitečná čísla

  • BIKEDOO sviští rychlostí až 50 km/h.
  • Na jedno nabití ujede trasu dlouhou až 70 km.
  • Baterka se nabije už za 3 hodinky.
  • Jeho výkon je pořádných 2000 W.
  • Připojení k vozíku zabere jen pár sekund.

Zkušenosti z každodenního používání

Michal Kiss z Hodonína už více jak půl roku testuje BIKEDOO ve svém běžném životě. Každý den se na něm dopravuje do práce, z práce i za zábavou. Celkem 12 km dlouhou trasu, která mu dříve zabrala 2 hodiny dřiny, dnes s přehledem zvládne během chvilky.

Kromě úspory času i šetření ramen si cení také úspory energie: „Díky BIKEDOO se večer vrátím domů z práce a zbývá mi ještě dost sil, abych zvládl vyrazit za kamarády nebo třeba do kina.“ Pro Michala je však ze všeho nejdůležitější radost a zábava při samotné jízdě: „Jízda je návyková a osvobozující. Zapomenu na všední starosti a bolesti. Užívám si každý ujetý metr.“

Zajímavosti ze života BIKEDOO

BIKEDOO sbírá zkušenosti teprve od začátku letošního roku, za tu dobu už má však za sebou plno zajímavých událostí. Doprovázelo tak například českou reprezentaci sportovců na světové Grand Prix Para Atletiky 2018 v Dubaji. Prohánělo se na Autodromu Most s projektem Cesta za snem. Absolvovalo celodenní cyklovýlet s Fakultou tělesné kultury z Univerzity Palackého v Olomouci. Vyhrálo 1. místo v soutěži T-Mobile Rozjezdy ve Zlínském kraji a nyní postupuje do celostátního kola, kde pro něj do 8. června můžete hlasovat i vy.

Vyzkoušejte BIKEDOO na vlastní kůži

Zaujalo vás BIKEDOO a láká vás jej vyzkoušet osobně? Tým BIKEDOO aktuálně zve na zkušební a zážitkové jízdy. Projížďky jsou zdarma, nezávazné, pro jednotlivce i menší skupinky. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webu www.bikedoo.cz nebo napsat na e-mail zuzka@bikedoo.cz.

BIKEDOO na Březejci

BIKEDOO  bude také k dispozici na letošních rekondičních pobytech na Březejci. Feničané tak budou mít jedinečnou možnost si tuto novinku vyzkoušet v krásném prostředí Vysočiny.