Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

CanoCar HANDY: Komplexní řešení pro zdravotně postižené

Publikováno:
26. 7. 2020

Naše společnost CanoCar má s úpravami automobilů pro zdravotně postižené dlouholeté zkušenosti, službami ZTP a ZTP/P se zabýváme od roku 1997.

Jsme si plně vědomi skutečnosti, že automobil této skupině spoluobčanů umožňuje, mnohem více než komukoliv jinému, naplnit životní přání a tužby. Díky vozidlu se tito lidé plně začlení do společnosti. Naším cílem je umožnit tělesně postiženým řidičům bezpečně ovládat automobil, který jim dává svobodu a nezávislost na okolí a přepravovaným osobám maximálně usnadnit nastupování a vystupování z vozidla a manipulaci s vozíkem.

V průběhu uplynulých let jsme vytvořili komplexní nabídku služeb, která se skládá z prodeje automobilů Suzuki a Opel, realizace jejich zvláštních a individuálních úprav, prodeje speciálních dětských zádržných systémů a autosedaček pro dospělé, výuky ovládání řízení osobního vozidla, zapůjčování náhradního vozidla vybaveného automatickou převodovkou a ručním ovládáním plynu a brzdy, a poradenské činnosti.

Nově nabízíme přídavné elektrické pohony Klaxon k mechanickým vozíkům a příslušenství a úpravy aut snížením podlahy tak, aby přepravovaná osoba nemusela přesedat z vozíku. Zde se zaměřujeme zejména na značku Opel.

V neposlední řadě se zabýváme vyřizováním nezbytných úředních formalit. Všechna námi dodávaná ruční ovládání vozidel a individuální úpravy jsou schváleny Ministerstvem dopravy pro provoz na veřejných komunikacích. Taktéž námi prodávaný dětský zádržný systém úspěšně prošel náročnými zkouškami na certifikované zkušebně Dekra. Osvědčení vždy předáváme klientovi a provádíme zápis do technického průkazu o přestavbě automobilu.

Jsme Vám kdykoliv plně k dispozici.

Ing. Jiří Vaverka
ředitel CanoCar, s.r.o.

canocar letak