Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Dubnový ples pro Fenix je už za dveřmi

ples pro fenix 2023 2 0f47f59a
Publikováno:
2. 4. 2023
fenix czechmade banner b3bea5bb

Pod záštitou primátorky města Brna Markéty Vaňkové a hejtmana Jihomoravského kraje Jana Grolicha se již za několik týdnů uskuteční čtvrtý Ples pro Fenix. Společenskou zábavu s charitativním duchem, která se rozehraje už v sobotu 22. dubna od 20:00 hodin v hotelu Courtyard by Marriott Brno, neváhali podpořit také zaměstnavatelé z regionu jako jsou Teplárny Brno, Renocar, IMOS development, nebo Tescan.

Večerem bude provázet moderátorka Free Rádia Kristýna Kolibová. Hosté plesu se mohou těšit na rozmanitý program v podobě bohaté tomboly, kola štěstí (s výhrami jako je vyhlídkový let letadlem, poukazy na víkendové pobyty či večeři v restauraci), fotokoutku, nebo vystoupení skupiny TangoLab, která zajistí taneční show. K tanci a zábavě budou znít neotřelá provedení známých hudebních hitů v podání LOL party kapely. V pozdějších hodinách čeká na hosty playlist DJ Maikla z PARTY EFFECT.

K dostání je stále několik desítek vstupenek v hodnotě 700 korun. Součástí lístku je bohatý raut a HAPPY HOUR v podobě hodinové neomezené konzumace piva a vína. Částkou 200 Kč z každé vstupenky přispějete do veřejné sbírky ParaCENTRA Fenix povolené KÚ JMK. Veřejná sbírka financuje vybavení a provoz ParaCENTRA Fenix. Zakoupením lístku tak pomáháte utvářet svět kolem nás k lepšímu. Děkujeme!

Přijďte si s námi užít příjemný večer a podpořit dobrou věc. Těšíme se na Vás.

Více na www.plesprofenix.cz.