Pnp

PoradenstvíPnp
Silvia asked 3 years ago

Dobrý den odvolala jsem se proti výši pnp po 8 měsících mi přišla odpověď že s prvním verdiktem souhlasí. Ale když jsem nahlédla do spisu bylo zřejmé že komise vůbec nenahlédla do nových lék.zpráv které jim byli doručeny.Mám možnost se znovu odvolat?Samozřejmě sem se k podkadum písemně vyjádřila v 5 denní lhůtě před vydáním rozhodnutí.Ale nejsem si jistá zda verdikt komise tímto můžu zvrátit.

1 Answers
zeManek624 Staff answered 3 years ago

Dobrý den, paní Silvio,
 
děkujeme za Váš dotaz. Ptáte se na možnost znovu se odvolat proti rozhodnutí o výši příspěvku na péči, pokud by se nepodařilo rozhodnutí komise zvrátit písemným vyjádřením se k podkladům.
V případě, že jste se proti rozhodnutí o výši příspěvku již jednou odvolávala, další odvolání by bohužel nebylo možné podat. Možným opravným prostředkem by byla už pouze správní žaloba podaná k místně příslušnému krajskému soudu. Pokud by bylo zapotřebí, s jejím vyhotovením bychom Vám pomohli.
Nebudeme však předbíhat událostem – nejprve bude nezbytné počkat na nový verdikt komise, přičemž by již měly být zohledněny Vámi zmiňované nové lékařské zprávy, k nimž předtím komise nepřihlédla, ačkoliv je měla k dispozici.
 
V případě doplňujících či dalších dotazů, případně v záležitosti vyhotovení správní žaloby, se na mne můžete samozřejmě opět obrátit, a to prostřednictvím e-mailu (zamazalova@pcfenix.cz) či telefonicky (739 646 396). Osobní setkání bohužel není z důvodu současných omezení proti šíření koronaviru až do odvolání možné.
 
S pozdravem    
 
Mgr. Zdeňka Zamazalová, DiS.
sociální pracovnice