Fenix Cup 2019, resumé

Publikováno:
26. 6. 2019
fenix czechmade banner b3bea5bb

20. června 2019 se v prostorách ParaCENTRA Fenix uskutečnil 1. ročník turnaje ve stolním fotbálku „Fenix Cup 2019“. Byl to boj! 12 týmů, 25 hráčů, 64 zápasů a 1 stůl. Tato čísla vypovídají o tom, že na první ročník byla účast opravdu slušná. Kdo by si myslel, že je stolní fotbálek hrou pouze pro mladé, tak by se divil. Nejstaršímu dvoučlennému týmu bylo dohromady krásných 139 let, a přesto se turnaje nezúčastnil pouze do počtu, ale rval se jako skutečný lev.

Díky StarobrnuGlobusu, kteří se na turnaji sponzorsky podílely, mohli hráči v takovém parném dnu kvalitně doplňovat svůj pitný režim. A o to, že hlad musel zůstat od Fenixu také hodně daleko, se postaralo skvělé občerstvení od Rodinné pekárny KULHÁNEK & DRÁPAL

Konečné pořadí není vlastně až tak důležité, protože šlo především o zábavu a o setkání přátel. Nicméně pro Vás, které to zajímá, uvedeme pořadí prvních třech týmů.

Konečné pořadí:

🥇 1. místo „Náhlíci“ (Kristy a Jarek Náhlíkovi)
🥈 2. místo „Zjizvené pupky“ (Romča Bližňáková a Marek Šrůtka)
🥉 3. místo „Dlouhonožky“ (Terka, Klárka a Simča Kolaříkovi)

Kromě krásných cen od Globusu, medailí a diplomů získal vítězný tým putovní pohár. Pokud i Vy budete chtít, aby Váš tým byl na poháru navždy vyznačen, neváhejte se přihlásit na druhý ročník tohoto turnaje. Kdo vyzve tým Náhlíků, aby je sesadil z trůnu? O termínu dalšího ročníku Vás budeme předem informovat.