Jaký byl Koncert pro Fenixu na hradě Špilberk

Ve středu 6. listopadu se na hradě Špilberk uskutečnil benefiční Koncert pro Fenix, na kterém zazpívala sopranistka Zdislava Bočková za klavírního doprovodu Marty Vaškové. A bylo to doslova dech-beroucí představení. Výtěžek z koncertu ve výši 65000 Kč poputuje na rozvoj služby osobní asistence ParaCENTRA Fenix. Mnohokrát děkujeme.

Samotnému vystoupení předcházela premiéra videoprůvodce právě z brněnské dominanty, za kterým stojí náš tým HandMedia. Jak je hrad Špilberk přístupný pro vozíčkáře se můžete podívat na stránkách handmedia.cz. A aby toho nebylo málo, tak jsme pro návštěvníky koncertu připravili i malou ochutnávku v podobě několika obrazů, které budou součástí Výstavy obrazů pro Fenix a následné dražby.

Děkujeme všem návštěvníkům a partnerům, bez kterých by se tato jedinečná událost nemohla uskutečnit. Jmenovitě Rotary Clubu Brno City, Muzeu města Brna, Národnímu divadlu Brno, Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, ENTITY s.r.o., Carlini, justWINE, Cukrárně Tutti Frutti, DATRON-TECHNOLOGY s.r.o., Květiny Flamengo a pivovaru Bernard.

11.11.2019 |