Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

,

Jaký byl Koncert pro Fenixu na hradě Špilberk

Publikováno:
11. 11. 2019

Ve středu 6. listopadu se na hradě Špilberk uskutečnil benefiční Koncert pro Fenix, na kterém zazpívala sopranistka Zdislava Bočková za klavírního doprovodu Marty Vaškové. A bylo to doslova dech-beroucí představení. Výtěžek z koncertu ve výši 65000 Kč poputuje na rozvoj služby osobní asistence ParaCENTRA Fenix. Mnohokrát děkujeme.

Samotnému vystoupení předcházela premiéra videoprůvodce právě z brněnské dominanty, za kterým stojí náš tým HandMedia. Jak je hrad Špilberk přístupný pro vozíčkáře se můžete podívat na stránkách handmedia.cz. A aby toho nebylo málo, tak jsme pro návštěvníky koncertu připravili i malou ochutnávku v podobě několika obrazů, které budou součástí Výstavy obrazů pro Fenix a následné dražby.

Děkujeme všem návštěvníkům a partnerům, bez kterých by se tato jedinečná událost nemohla uskutečnit. Jmenovitě Rotary Clubu Brno City, Muzeu města Brna, Národnímu divadlu Brno, Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, ENTITY s.r.o., Carlini, justWINE, Cukrárně Tutti Frutti, DATRON-TECHNOLOGY s.r.o., Květiny Flamengo a pivovaru Bernard.