Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Kili: Více jak třicet let mění sny o krásném bydlení ve skutečnost. V posledních letech píše svou historii také ve znamení pomoci lidem s hendikepem

kili podporuje fenix 75817fd5
Publikováno:
1. 2. 2024
fenix czechmade banner b3bea5bb

Finanční dary, osobní zapojení do projektů, účast na soutěžích a mnoho dalšího. Tak by se dala shrnout spolupráce ParaCENTRA Fenix s naším podporovatelem společností Kili, s.r.o. Jihomoravská firma, která se zaměřuje na dodávání produktů pro výrobu a vybavení interiérů, dokonce zapojila do pomoci lidem s poškozením míchy i své vlastní zákazníky.

Kili, s.r.o. je profesionální dodavatel produktů pro výrobu a vybavení interiérů s více než třiceti letou tradicí. Jejím hlavním zaměřením je prodej materiálů pro výrobu nábytku a vybavování interiérů. Nabízí široký sortiment zboží i přidružených služeb. Kromě finanční podpory se společnost snaží do pomoci lidem po poškození míchy pravidelně zapojit i své zaměstnance, dodavatele a zákazníky. V loňském roce se například přihlásili do závodu Roztoč kola pro Fenix. Firemní tým i jeden z účastníků v kategorii jednotlivců se dostali na stupně vítězů.

Kili se také zapojilo do charitativní sbírky výtvarných děl „Umění propojuje naše světy”. Sedm malých umělců, děti zaměstnanců, přispělo svými výtvarnými díly. Jeden z autorů si dokonce převzal cenu za třetí místo ve své kategorii na benefiční Dražbě pro Fenix.

Naopak my Feničané jsme byli pozváni na Dny otevřených dveří, které se konaly na centrále Kili ve Šlapanicích u Brna. Účastníci tak měli mimo jiné jedinečnou příležitost si vyzkoušet jízdu na handbike trenažéru. Ujet na něm jeden kilometr potrápilo nejednoho zdatného sportovce. Pod dvě minuty to zvládnul málokdo. Při této příležitosti jsme také předali Řád hrdého Fenixe za speciální aktivitu obchodního manažera Lukáše Novotného, který se rozhodl proměnit hodnotu své odměny a věnoval tři tisíce korun na podporu klientů ParaCENTRA Fenix.

Aby toho nebylo málo, tak nás, Kili zahrnulo do svého bonusového programu. V něm zákazníci za své nákupy sbírají body, které mají možnost proměnit ve finanční podporu, jež putuje do ParaCENTRA Fenix. „V letošním roce budeme ve spolupráci pokračovat. Určitě se zapojíme do výtvarné sbírky Umění propojuje naše světy, zopakujeme si závod Roztoč kola pro Fenix a věřím, že se nám letos podaří zapojit také do Knoflíkové sbírky ParaCENTRA Fenix,“ říká HR Manažerka Kili Veronika Bravencová.

Děkujeme společnosti Kili za dlouhodobou podporu našich projektů. Těšíme se na to, co spolu ještě vymyslíme, abychom o to více mohli společně roztáčet život naplno!