Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Libella: Prezentace kompenzačních pomůcek

libella web 1dab01a2
Publikováno:
28. 1. 2023

Trápí Vás dekubity? Trápí Vás nekvalitní sed? Trápí Vás vlastní zadek? Už se nemusíte bát!

Na trhu s podsedáky už nějakou dobu figuruje společnost Libella, která se věnuje výrobě antidekubitních a korekčních podsedáků. Tato firma vyrábí podsedáky přesně na míru každému pozadí. Využívají přitom pressure mapping, což je přístroj, který měří a graficky zobrazuje tlak mezi dvěma body dotyku – v tomto případě podsedáku a sedací oblasti. Podsedáky se tvoří na míru pomocí dílů ze 3D tisku, které jsou přesně poskládané podle údajů získaných z pressure mappingu.

Naše ergoterapeutka Vám vřele doporučuje si alespoň poslechnout o další možnosti, jak mít zadek jako v bavlnce. A právě tato příležitost se Vám, díky naší spolupráci s Libellou, naskytne 23. 2. 2023 v 15:00 na ulici Netroufalky 3 (prostory znovu otevřené posilovny). Firma Libella zde představí své produkty a díky figurantovi z řad klientů Fenixu dokonce uvidíte i proces zaměření podsedáku.

Každému samozřejmě vyhovuje něco jiného – vzduch, gel, jedna nebo dvě komory… je ale důležité mít k dispozici dostupné informace. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o tom, že ať už jste na vozíku delší dobu nebo pouze krátce, stále jsou nové vychytávky, informace a produkty, které mohou vozíčkářům zlepšit život. Samozřejmě nejsme jako prodejci hrnců a Vaše účast na akci nebude automaticky znamenat nutnost zakoupení podsedáku. Domů si odnesete znalosti a zkušenosti!

Kdo bude mít zájem se zúčastnit této akce, nebojte se kontaktovat Alici Kordík (kordik@pcfenix.cz).

Těšíme se na Vaši účast a zdravým zadkům zdar!