Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Ples pro Fenix: Vozíčkáři to opět roztočí na tanečním parketu

ples pro fenix 2023 web e4e47855
Publikováno:
1. 2. 2023

Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se jihomoravská veřejnost může těšit na další ročník benefičního plesu ParaCENTRA Fenix. V sobotu 22. dubna se od 20 hodin rozezní hudba v hotelu Courtyard by Marriott Brno u příležitosti čtvrtého Plesu pro Fenix. Výtěžek z největší akce svého druhu u nás poputuje na provoz spolku, který již devatenáct let pomáhá lidem s následky úrazu či onemocnění páteře a míchy. Cílem plesu je „ukázat, že i na vozíku se dá trsat,“ a propojit komunitu vozíčkářů s širokou veřejností. 

Jedna ze stěžejních akcí organizace, která pomáhá lidem po poškození míchy vrátit se zpět do aktivního života, se uskuteční poprvé od roku 2019. „Jsem velmi rád, že se nám po několika zejména covidových odkladech podařilo ples uskutečnit. Těším se, že lidé budou mít o to větší chuť zúčastnit se této jedinečné události a strávit večer v příjemné společnosti,” říká ředitel ParaCENTRA Fenix Michal Odstrčil. 

Večerem bude provázet moderátorka Free Rádia Kristýna Kolibová. Hosté plesu se mohou těšit na rozmanitý program v podobě bohaté tomboly, kola štěstí, fotokoutku, nebo vystoupení skupiny TangoLab, která zajistí taneční show. K tanci a zábavě budou znít neotřelá provedení známých hudebních hitů v podání LOL party kapely. V pozdějších hodinách čeká na hosty playlist DJ Maikla z PARTY EFFECT.

Jednu vstupenku letos hosté pořídí za sedm set korun. Lístky jsou dostupné od 1. února na webu www.plesprofenix.cz. Pro více informací týkajících se vstupenek se obracejte na Kristýnu Náhlíkovou (nahlikova@pcfenix.cz). Možnosti parkování a ubytování přímo v hotelu zodpoví koordinátorka plesu Jana Jordánová (jordanova@pcfenix.cz). 

Těšíme se na Vás!