Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Poděkování do nebe

Publikováno:
28. 5. 2020
Bettina Stapleton

Vážená a milá paní Stapleton, jsem velmi ráda, že jsem měla možnost se s Vámi seznámit.

Potkali jsme se celkem dvakrát. Poprvé to bylo v roce 2012, kdy byl předsedou pan Vojtěch Vašíček a já ve Fenixu pracovala jen jeden rok. Byla jste se podívat, čím se zabýváme a komu pomáháme. Myslím, že jste byla mile překvapena a my také. Není pochyb, že sympatie byly oboustranné. Váš zájem, smysl pro dobrou věc a náklonnost se projevili velmi záhy, neboť nám od Vás začaly téměř pravidelně každý rok přicházet finanční dary a to v nemalé částce.

Druhé a poslední setkání proběhlo vloni na jaře, kdy jste dorazila v doprovodu své neteře a právního zástupce pana Vratislava Pěchoty, přes kterého jsme spolu po celý čas komunikovali. Seznámili jsme Vás s novinkami, akcemi a službami, které našim klientům poskytujeme. Vždyť od prvního setkání uplynul dlouhý čas a Fenix prošel velkou proměnou a to ve všech směrech. Během loučení jsme Vám věnovali na památku šperk naší nadané klientky Marty Pantůčkové v podobě anděla. Měl Vám připomínat symbolicky to, co pro nás děláte. Čím více strážných andělů máme, tím větší volnost to znamená pro naše služby. Bylo to velmi milé a příjemné posezení. Škoda, že bylo poslední…

Vaše dlouhodobá podpora za 5 let se vyšplhala k neuvěřitelné částce 250.000 Kč, která byla věnována na provoz činnosti ParaCENTRA Fenix. Doufám, že se nám podařilo naplnit Vaše představy a že se teď na nás shora díváte s úsměvem.

Ivana Kovaříková