Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

Roztočili jsme komunikaci s našimi klienty díky AI Chatbotu Gchat

gchat web bcbd5474
Publikováno:
28. 3. 2024
fenix czechmade banner b3bea5bb

Co je to chatbot GCHAT? Je to pokročilý chatbot založený na umělé inteligenci, který je integrovaný do webových stránek a e-shopů, kde efektivně komunikuje s uživateli o tématech, službách a produktech, na které byl vytrénován.

Tento systém využívá algoritmy hlubokého učení, což mu umožňuje nejen porozumět textu, ale také generovat relevantní odpovědi na základě tréninkových dat. GCHAT je založen na zpracování přirozeného jazyka (NLP), což je klíčová oblast v rámci umělé inteligence zaměřená na interakci mezi počítači a lidmi prostřednictvím přirozeného jazyka. Tento produkt již využívají stovky firem po celé Evropské Unii.

„To, co děláte pro lidi po poranění míchy, je neocenitelné. Vaše práce ukazuje, že skutečná síla spočívá ve spojení technologie a lidskosti. Podpora, kterou poskytujete vašim klientům, jde daleko za rámec fyzické péče – dotýká se samotné podstaty lidského ducha. Věříme, že každý krok směrem k lepší komunikaci a dostupnosti vašich služeb přináší naději a inspiraci těm, kteří ji nejvíce potřebují. Společně můžeme tvořit svět, kde je péče dostupná všem a nikdo nezůstane opomenutý. Děkujeme ParaCENTRU Fenix za jejich práci.“ řekl CEO společnosti Ondrej Pruška.

Firma Gchat se rozhodla podpořit ParaCENTRUM Fenix Chatbotem s umělou inteligencí v provedení Premium na příštích 5 let v hodnotě 5.940 Euro a to zcela zdarma. Věříme, že tato nová funkcionalita přispěje k lepší komunikaci ParaCENTRA Fenix s našimi klienty, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a tím i zlepší kvalitu poskytovaných služeb. Děkujeme!