info@pcfenix.cz

Trojboj o Fenixův pohár

Publikováno:
15. 12. 2019

12. prosince 2019 se uskutečnil v našem ParaCENTRU Fenix první ročník Trojboje o Fenixův pohár. 8 dvoučlenných týmů mezi sebou bojovalo ve třech disciplínách: stolní fotbálek, stolní curling a šipky. Opět se všichni byli jako lvi, aby získali Fenixův pohár, medaile, krásné ceny od Pivovaru Pivečka a především skvělý pocit z vítězství a uznání ostatních hráčů.

Turnaj probíhal za skvělé atmosféry něco přes čtyři hodiny, než bylo možné popřát těm nejlepším. Krásné 3. místo získal tým ,,Zajíčci“ a tím všem dokázal, že pokud máte vedle sebe správného parťáka, tak můžete skvělých výkonů dosahovat v jakémkoliv věku. Krásné 2. místo vybojovali nováčci soutěže ,,Sličné slečny“ a vítězství se podařilo obhájit týmu ,,Náhlíci“.

Kromě již zmíněného Pivovaru Pivečka patří také poděkování Starobrnu, které opět dohlédlo na to, abychom dodržovali pitný režim a také Stolnímu Curlingu Brno, díky jejich pomoci máme právě jeden stůl u nás. Pokud se nám podaří zapůjčit více curlingových stolů, rádi bychom v březnu uspořádali turnaj čistě ve stolním curlingu. Proto pilně trénujte, abyste Náhlíkům překazili cestu k získání hattricku. O přesném termínu turnaje vás budeme včas informovat. Sportu zdar!