Skip to main content
   (+420) 733 589 567
   info@pcfenix.cz

,

Zábava, benefice, networking: Takový bude turnaj The Curling Stones aneb meteme pro Fenix!

curling stones web 52be9ef7
Publikováno:
27. 9. 2023
fenix czechmade banner b3bea5bb

Snaží se být vaše firma společensky odpovědná a záleží jí na světě kolem nás? Chcete si s kolegy užít výborný sportovně rekreační den? Chcete se seznámit s profesionály z jiných oborů? Pokud jste si kladně odpověděli na všechny otázky, tak už pomalu sestavujte tým a čtěte dál!

Zapojte se do benefičního curlingového turnaje ParaCENTRA Fenix! Stačí sestavit tým a reprezentovat vaši společnost. Pobavíte se, protáhnete těla, poznáte nové lidi a navíc podpoříte služby ParaCENTRA Fenix. Staňte se hvězdami rockového benefičního nebe pro moravské vozíčkáře!

Turnaj se uskuteční 1. listopadu 2023 (09:00 – 17:00 hod.) v brněnské curlingové hale v areálu Nová Zbrojovka (www.curlingbrno.cz). Není nutná předešlá zkušenost s curlingem.

Co Vás čeká?

  • Napínavé klání mezi firmami na třech ledových drahách.
  • Spousta dobrot v zázemí doplněné lahodnou kávou od Tommy Kofi.
  • Soutěž o největší borkyni, borce a tým na handbike trenažeru.
  • Sportovně zábavní aktivity (stolní curling, stolní fotbálek a další).
  • Zahrajete si proti reprezentantovi v paracurlingu Radku Coufalovi.
  • Hudební doprovod od Party Effect a mnoho dalšího!
  • Všichni členové The Curling Stones by měli posílat kameny v rytmu pořádné muziky. Nachystejte si svůj oblíbený track na kuráž, oslavu, nebo dejte hlasitě vědět soupeřům, že s vámi se musí počítat!

Proč to děláme?

Ve Fenixu již devatenáct let pomáháme lidem po poškození míchy vrátit se zpět do aktivního života. Cílem turnaje je dobře se pobavit a představit činnost naší organizace společnostem, kterým není život kolem nás lhostejný. Výtěžek z akce poputuje na tolik potřebné služby pro klienty ParaCENTRA Fenix jako jsou fyzioterapie, ergoterapie, sociální rehabilitace, osobní asistence, bezbariérová přeprava a další.

Ozvěte se, ať vám místa v turnaji neutečou!

Alena Jankotová (jankotova@pcfenix.cz, +420 724 725 427)
Martina Burešová (buresova@pcfenix.cz, +420 720 525 979)

curling stones web