Dobry den, prosim o odpoved na otazku, jak to bude s platnosti parkovaci karty ZTP na dálnici po zavedeni noveho mytneho systemu. Dekuji Hornicek.

PoradenstvíDobry den, prosim o odpoved na otazku, jak to bude s platnosti parkovaci karty ZTP na dálnici po zavedeni noveho mytneho systemu. Dekuji Hornicek.
1 Answers
zeManek624 Staff answered 3 years ago

Dobrý den, pane Horníčku, děkujeme za Váš dotaz. Ptáte se na platnost parkovací karty ZTP na dálnici po zavedení nového mýtného systému. Pro rok 2020 se nový mýtný systém týká pouze motorového vozidla, jehož největší povolená hmotnost je více než 3,5 tuny. Prozatím se tedy pro držitele průkazu ZTP nic nemění. Určité změny se dají předpokládat v souvislosti se zavedením elektronických dálničních známek, ale v současné době se zatím hledá nejvhodnější řešení. Pokud byste měl jakékoliv doplňující dotazy, můžete se na mne obrátit e-mailem soulakova@pcfenix.cz nebo telefonicky 739 646 396. Případně si domluvit osobní konzultaci. Přeji Vám hezký den S pozdravem Bc. Lenka Šouláková Sociální pracovník