Ostatní služby

Snažíme se pomáhat a být aktivní v co možná nejvíce oblastech. Vydejte se s námi na rekondiční pobyt nebo na preventivní besedu. Zapůjčíme Vám kompenzační pomůcky, které zrovna potřebujete, ale pořídit si vlastní je právě nad Vaše finanční možnosti. Dopravíme Vás kamkoliv, kam potřebujete. Můžeme Vám dočasně nabídnout vlastní bezbariérový byt anebo poradit, kam vyrazit na bezbariérový výlet.

Rekondiční pobyty

Rekondiční pobyty

Čeká vás týden plný dobrodružství, zábavy a cvičení v krásné přírodě. Vydejte se s námi do Březejce na Vysočině. Rozhýbete těla, vypilujete soběstačnost ve skupině i individuálně. Užijte si výlety do okolí i opékání špekáčků za tónů kytary.
Besedy

Besedy

Na životním příběhu jednoho z našich klientů si ukážeme jak tenká je hranice bezpečnosti. Žáci se naučí předcházet úrazu i to, co se děje, když už se úraz stane. Na závěr si mohou vyzkoušet jízdu na vozíku a zeptat se jednoho z našich klientů na vše, co je zajímá.
Půjčovna kompenzačních pomůcek

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Není třeba všechny kompenzační pomůcky hned nakupovat. V případě, že zrovna testujete, co vám sedne nebo se potýkáte s poruchou stávajících, čekáte na zhotovení pomůcky na míru, popř. využijete pomůcku pouze krátkodobě. Vypůjčte si kompenzační pomůcky, které právě potřebujete na celé 3 měsíce.
Bezbariérová přeprava

Bezbariérová přeprava

Naše speciálně upravené automobily vás dopraví k lékaři, na úřad, do školy, za kulturou nebo jinam. Přepravu poskytujeme v Brně a jeho blízkém okolí.
Bezbariérový byt

Bezbariérový byt

Řešíte aktuálně otázku bezbariérového bydlení v Brně? Rekonstruujete svůj současný byt a nevíte, kam hlavu složit? Využijte možnost přechodného ubytování v našem bezbariérovém bytu 3+1 na ulici Kosmonautů. Společně s pečující osobou je vám plně k dispozici až na 6 měsíců.
Bezbariérové cestování

Bezbariérové cestování

Cestujte bez bariér! Využijte cestovatelských zkušeností ostatních vozíčkářů a vydejte se do prověřených destinací. Nechte si doporučit bezbariérové ubytování, dopravu, restaurace i výlety a další aktivity od těch, kteří lokalitu prožili na vlastní kůži.